Naše služby

Inženýrské sítě na klíč

Našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení inženýrských sítí, včetně vypracování projektové dokumentace, inženýringu, kompletní legislativy, zajištění vytýčení a dalších potřebných úkonů, které jsou nutné před započetím samotné realizace přípojek. 

Řešení odvodu dešťových vod na klíč

Nabízíme komplexní řešení odvodu dešťových vod. Od výkopu vsakovací galerie, přes dodání veškerého materiálu, včetně retenčních nádrží na přání zákazníka nebo dle hydrogeologického posudku, čerpadel, KG potrubí, po kompletní osazení nádrží, potrubí, zásypu, zapojení čerpadla a zprovoznění.

Výkopové práce

Základy pro RD: Nejen, že můžeme vykopat základy pro váš vysněný dům, můžeme vám jej i postavit. 

Inženýrské sítě: Na vaše přání vyhotovíme i s kompletní projektovou dokumentací a veškerou s tím spojenou administrací.

Odpadní jímky: Ať už ČOV, septik, jímka plastová, betonová, vše jsme schopni nejen vykopat, ale i dodat a realizovat na klíč, dle vašeho přání.

Bazény: Na klíč. Jsme schopni zařídit vše, od objednávky bazénu dle vašich představ, až po pokládku finální dlažby.

Demolice: Jakýchkoliv rozměrů.

Další práce: Terénní úpravy, Drenáže, Okrasná jezírka a mnoho dalšího...

Stavební činnost

Nabízíme také naše služby ve stavebnictví. Specializujeme se na rekonstrukce a stavbu rodinných domů, venkovní i vnitřní realizace, pokládku zámkové dlažby, úpravu terénů, realizace bazénů na klíč, apod. 

Projektová činnost

Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby - od zpracování investičních záměrů a architektonických studií, přes jednotlivé stupně projektové dokumentace včetně zajištění legislativního rámce staveb formou inženýrské činnosti, přes návrhy a projekty interiérů, až po autorské a technické dozory v průběhu realizace staveb. Dále nabízíme poradenské služby v oboru pozemních staveb, statické průzkumy a posudky stavebních konstrukcí a posudky stavebních konstrukcí z hlediska stavební fyziky.

Copyright © 2019 bagrovaniturnov.cz 
-