Naše služby

Stavební činnost

Nabízíme naše služby ve stavebnictví. Specializujeme se na rekonstrukce a stavbu rodinných domů, venkovní i 

vnitřní realizace, pokládku zámkové dlažby, úpravu terénů, realizace bazénů na klíč, apod. 

Naší výhodou je zkušený projektant, který Vám může vyprojektovat váš vysněný dům. Může vám odborně poradit a poskytnout své služby.

Projektová činnost

Zákazníkům nabízíme komplexní služby - od zpracování investičních záměrů a architektonických studií, přes jednotlivé stupně projektové dokumentace včetně zajištění legislativního rámce staveb formou inženýrské činnosti. Dále nabízíme poradenské služby v oboru pozemních staveb.

Inženýrské sítě na klíč / ČOV na klíč

Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení napojení inženýrských sítí, včetně řešení likvidace splaškových vod pomocí ČOV nebo septiku, od vypracování projektové dokumentace, inženýringu, kompletní legislativy, zajištění vytýčení a dalších potřebných úkonů, které jsou nutné před započetím samotné realizace přípojek až po dokončení a zprovoznění. 

Řešení odvodu dešťových vod na klíč

Nabízíme komplexní řešení odvodu dešťových vod. Od výkopu vsakovací galerie, přes dodání veškerého materiálu, včetně retenčních nádrží na přání zákazníka nebo dle hydrogeologického posudku, čerpadel, KG potrubí, po kompletní osazení nádrží, potrubí, zásypu, zapojení čerpadla a zprovoznění.

Bazény na klíč

Nabízíme výstavbu bazénu dle vašich představ, od objednávky bazénu, až po terénní úpravy a pokládku finální dlažby. Naším partnerem je firma AQUA PROGRAM, která se zabývá výrobou bazénů a dokáže splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Na jejich stránkách se můžete podívat na výrobní portfólio nejen bazénů, ale i ČOV, retenčních nádrží a dalších produktů.

Výkopové práce

Základy pro RD: Nejen, že můžeme vykopat základy pro váš vysněný dům, můžeme vám jej i postavit. 

Inženýrské sítě: Na vaše přání vyhotovíme i s kompletní projektovou dokumentací a veškerou s tím spojenou administrací.

Odpadní jímky: Ať už ČOV, septik, jímka plastová, betonová, vše jsme schopni nejen vykopat, ale i dodat a realizovat na klíč, dle vašeho přání.

Bazény: Na klíč. Jsme schopni zařídit vše, od objednávky bazénu dle vašich představ, až po pokládku finální dlažby.

Demolice: Jakýchkoliv rozměrů.

Další práce: Terénní úpravy, Drenáže, Okrasná jezírka a mnoho dalšího...

Copyright © 2020 bagrovaniturnov.cz 
-